Betamed Centrum Medyczne

PL EN DE FR ES

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach domowych u pacjenta
  • przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wymagane kwalifikacje w postaci ukończonego kursu kwalifikacyjnego lub specjalizacji w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa: środowiskowego, rodzinnego, zachowawczego, środowiskowo-rodzinnego, pediatrycznego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, geriatrycznego lub paliatywnego
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym lub w domu pomocy społecznej na stanowisku pielęgniarki
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki pracy
  • forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)
  • przyjazne środowisko pracy

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres:
ebeska@betamed.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)